P R O F I L

     Advokátska kancelária JUDr. Martin BARTKO - JUDr. Silvia BARTKOVÁ poskytuje širokú škálu právnych služieb na absolútne profesionálnej úrovni. Cieľom kancelárie je dosiahnuť maximálny úspech svojich klientov so zreteľom na ich čo najväčšiu spokojnosť. Prvoradým záujmom kancelárie je preto záujem klienta, ktorý má prednosť pred záujmami vlastnými.

    Advokátska kancelária poskytuje právne služby domácim aj zahraničným fyzickým osobám a právnickým osobám, ako aj štátnym inštitúciam, a to na celom území Slovenskej republiky. Priestory advokátskej kancelárie sú vybavené najmodernejšou kancelárskou a telekomunikačnou technikou zaručujúcou okamžité, operatívne a hlavne efektívne riešenie problémov svojich klientov. Kancelária poskytuje svoje služby plynule v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

     Advokátsku kanceláriu tvorí mladý a dynamický tím spolupracovníkov, ktorí so svojimi znalosťami, skúsenosťami, odhodlaním a energiou dokážu plne uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientov, a to všetko na pozadí neustále sa vyvíjajúceho právneho systému spoločnosti. Vedúcim advokátskej kancelárie je advokát JUDr. Martin Bartko.